Filtry powietrza Land Rover Freelander

Jeśli potrzebujesz wymienić filtr kabinowy Land Rover Freelander, filtr powietrza lub intercooler, wszystkie te elementy znajdziesz w naszej ofercie. Polecamy filtry powietrza, filtry kabinowe oraz intercoolery do Land Rover Freelander oraz inne części do samochodów angielskich. Jesteśmy dystrybutorem części do aut brytyjskich znanych marek, jak Aston Martin, Bentley czy Jaguar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i współpracy z największymi dystrybutorami części samochodowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamawiasz u nas sprawdzone, trwałe i dobre jakościowo produkty. Oferujemy konkurencyjne warunki współpracy zarówno dla warsztatów samochodowych, jak i serwisów aut w całej Polsce.

Wentylacja Land Rover Freelander - filtry i intercoolery

W ofercie Brit Car Brands polecamy między innymi:

  • filtry kabinowe Land Rover Freelander - zatrzymują cząstki stałe unoszące się w powietrzu oraz te zasysane przez układ wentylacji auta, takie jak pyłki roślin, kurz, itp. Kupując filtr kabinowy do modelu Land Rover Freelander warto zainwestować w filtry wyposażone w specjalną warstwę z aktywnym węglem, która izoluje szkodliwe gazy wydobywające się wraz ze spalinami samochodu;
  • chłodzenie silnika - intercooler - odpowiada za chłodzenie powietrza sprężanego i występuje w zdecydowanej większości samochodów z doładowaniem, zarówno wysokoprężnych, jak i benzynowych. Intercooler Land Rover Freelander ma na celu zwiększenie sprawności samochodu, gdyż jego odporność jest większa niż klasycznej chłodnicy płynu chłodzącego;
  • filtry powietrza Land Rover Freelander - filtr powietrza hamuje zanieczyszczenia i doprowadza do silnika powietrze niezbędne do procesu spalania. Regularna wymiana filtra powietrza w Land Rover Freelander przyczynia się do utrzymania odpowiedniej mocy silnika, jak również mniejszego zużycia paliwa.

Części Land Rover Freelander - duży wybór w atrakcyjnych cenach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części Land Rover, co pozwala nam na oferowanie korzystnych warunków sprzedaży. Wśród części Land Rover Freelander znajdują się między innymi::

Znane i cenione brytyjskie marki wymagają komponentów najwyższej jakości. W Brit Car Brands pomagamy w doborze odpowiednich części potrzebnych do naprawy aut angielskich, proponując oryginały lub dobrej jakości zamienniki.

 

Części Land Rover Freelander

 

Zawieszenie i mosty Elementy Nadwozia Układ paliwowy Klimatyzacja i Wentylacja Reduktor

 

Zamów części do Land Rover

Zadzwoń do Nas! Napisz do Nas!

 

 

Sprawdź również ofertę części na:

 

Zobacz także części do innych modeli!

Land Rover Freelander Części

Land Rover Freelander

Land Rover Defender Części

Land Rover Defender

Land Rover Discovery Części

Land Rover Discovery

Range Rover Części

Land Rover Range Rover

Range Rover Sport

Land Rover Range Rover Sport

Range Rover Velar

Land Rover Range Rover Velar

Range Rover Evoque

Land Rover Range Rover Evoque

   

 

Skorzystaj z formularza i wyślij listę części, których potrzebujesz!

Zgoda
1 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.